O nas

Kursy z Lunar Divers

Jesteśmy centrum nurkowym które prowadzi kursy i certyfikuje w międzynarodowej federacji CMAS która powstała w 1958r. i została założona przez współtwórcę współczesnego automatu nurkowe, twórce pierwszych podwodnych filmów autora wielu podwodnych filmów, pisarza – komandora Jacques-Yves Cousteau. Jesteśmy afiljowani przez Komisję Działalności Podwodnej która koordynuje działania turystyki podwodnej w Polsce oraz dostosowuje programy szkolenia CMAS do polskich warunków klimatycznych – które nie ma co ukrywać są dość wymagające, ale lata doświadczenia szkoleniowego pozwala uczyć na najwyższym poziomie w przystępny sposób.

Podczas wieloletniego stażu instruktorskiego, jako pracownicy baz, jak i podczas licznych wypraw nurkowych nurkowaliśmy z setkami ludzi z polski i ze świata, nasze bogate doświadczenie i obserwacje przez te wszystkie lata pozwalają mieć przekonanie o wysokiej jakości szkolenia CMAS.
Nauka nurkowania w naszym centrum postawiona jest na wysokim poziomie. Nasi adepci po ukończeniu kursu są świetnymi, dobrze wyszkolonymi płetwonurkami w zakresie swoich uprawnień.

Letnie bazy LUNAR DIVERS

Głównym okresem naszej działalności szkoleniowej jest okres od początku czerwca do końca sierpnia, Nasze letnie bazy znajdują się w miejscowości Przystań nad jeziorem Mamry oraz w Kronowie nad jeziorem Dejguny. 

W okresie funkcjonowania letniej bazy nurkowania stażowe i szkolenia odbywają się 7 dni w tygodniu (sprawdź kalendarz). Mamy wyśmienitą lokalizację do odbywania szkoleń począwszy od stopnia P1 do stopnia P3. Bliskość wody, infrastruktura pod wodą i nad wodą, łodzie desantowe, wszystko to pozwala skupiać się tylko na nurkowaniu (bez tracenia czasu na dojazdy na miejsce, do ładowania butli itp.). Ilość obiektów pod wodą i zróżnicowanie ich głębokości pozwala z każdym ćwiczeniem odkrywać coś nowego, bez monotonnego “wiszenia” nad platformą.

Zapraszamy

Nasze lokalizacje

BAZA MAMRY

BAZA DEJGUNY

Poznaj nasz zespół

Jeśli nie masz uprawnień, możemy zaoferować Ci nurkowe Intro albo kurs OWD. Szczegóły znajdziesz na stronie. Nie ma możliwości nurkować z nami w inny sposób.

Tak, zadzwoń, aby umówić się na kurs, nurkowe Intro lub nurkowania stażowe.

W tym przypadku zadzwoń wcześniej i uzgodnij wizytę. Na bazie mamy czasem koty, które mogą mieć konflikt z psami.

Badania nie są obowiązkowe dla osób dorosłych, wystarczy oświadczenie. Mimo to zalecamy ich wcześniejsze wykonanie. Można je wykonać na miejscu u lekarza klubowego, prosimy jednak wcześniej o kontakt.

Sprawdź nasz kalendarz, są tam wpisane wszystkie szkolenia oraz nurkowania stażowe. Po kliknięciu na interesujące wydarzenie dostaniesz informację o cenie, miejscu i innych istotnych szczegółach. W razie niejasności – zadzwoń do nas.

Nurkujemy dwa razy dziennie, wyjazdy z bazy do portu są o godzinie 10.00 i 16.00. Trzeba być przynajmniej godzinę wcześniej, aby załapać się na odprawę, wypożyczenie sprzętu i zdążyć się przygotować.

Tak, posiadamy miejsca parkingowe, ale ich ilość jest ograniczona. Opłata za miejsce parkingowe jest zawarta w opłacie bazowej.

Tak, z zastrzeżeniem, że zadatek przepada. Jeśli opłaciłeś całość, prosimy o kontakt w celu zwrotu różnicy.

Głównie nurkowymi znakami 😉 Władamy również językiem angielskim.