116799

Intro, czyli pierwszy krok po wodę

Podczas tego nurkowania będziesz jeden na jeden z instruktorem, który będzie cały czas czuwać nad Twoim bezpieczeństwem. Wyposażymy Cię w cały niezbędny sprzęt. Twoim zadaniem będzie tylko oddychać i podziwiać nową przestrzeń. Zanurzysz się w świat ciszy przerywanej wyłącznie Twoim oddechem, poczujesz nieważkość i odkryjesz nieznane.

…Człowieku! Zanurz się pod wodę. Jeżeli piękno, które ujrzysz nie wstrząśnie Tobą, to już nic ciekawego w życiu Cię nie spotka…Wiliama Beebeorgan King

Tego typu nurkowania wykonujemy w jeziorze, abyś mógł doświadczyć pełni innego wymiaru jakim jest podwodna rzeczywistości i spotkać jego rodowitych mieszkańców (raki, okonie, szczupaki i wiele innych). Nurkowanie trwa około 25minut w wodze, jest to wystarczająca ilość czasu aby doświadczyć magii podwodnej przygody. Głębokość jaką osiągniesz to około 2,5 – 3m, jest to maksimum na jakie można bezpiecznie zabrać człowieka bez uprawnień. To wszystko będzie poprzedzone wstępem teoretycznym, podczas którego dowiesz się niezbędnych rzeczy i nauczysz podstawowych znaków nurkowych.

Zapisy

W kalendarzu znajdziesz dostępne terminy intro. Klikając na termin, który Cię interesuje, sprawdzisz szczegóły takie jak wolne miejsca, cena, adres (zazwyczaj realizujemy intra w naszych letnich bazach, ale nie zawsze). Będziesz mógł zapisać się opłacając zaliczkę lub pełną wartość intro. Na adres mail otrzymasz potwierdzenie dokonania zakupu, a po zaksięgowaniu zostanie wysłany do Ciebie “bilet” upoważniający do wzięcia udziału w intro w danym terminie.

Istnieje również możliwość ustalenia indywidualnego terminu. W tym celu prosimy o kontakt, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Często zadawane pytania

Umiejętność pływania nie jest obowiązkowa, istotne jest aby nie bać się wody.

Musisz mieć około 2 godziny wolnego czasu, przed nurkowaniem robimy krótki wstęp teoretyczny, dobieramy sprzęt, skafander, i musimy dostać się do miejsca nurkowania.

Popularne kursy

Szkolenia które realizujemy
Płetwonurek w zestawie butlowym PZB
Trym, kręcenie zaworami, długie węże, a to dopiero początek
Twoja ocena
5Cool0Bad0Lol0Sad

Leave a comment