P5170036maly

Płetwonurek Eksplorator PE

Dzięki temu szkoleniu poznasz tajniki planowania nurkowań głębokich oraz ich realizacji. Po tym kursie będziesz miał uprawnienia nurkować jako partner min. P2 do 30m. Jest to też ostatnia specjalizacja przed kursem P2.

Warunki uczestnicwa

-ukończone 15 lat,
-posiadanie stopnia Płetwonurka KDP/CMAS*(P1) lub równorzędnego innej organizacji,
-posiadanie stopni specjalistycznych, (potwierdzonych certyfikatami KDP/CMAS lub równorzędnych stopni innych organizacji) z zakresu:- nurkowania nocnego (PNO),- nurkowania nawigacyjnego (PNA)
-15 zalogowanych nurkowań stażowych poniżej 10 m po uzyskaniu P1,
-zgoda rodziców lub opiekunów prawnych w przypadku osób niepełnoletnich na odbycie kursu,
-orzeczenie lekarza o niestwierdzeniu przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania płetwonurkowania (wydane nie wcześniej niż 1 rok przed datą rozpoczęcia kursu) lub oświadczenie dotyczące stanu zdro-wia (tylko dla osób pełnoletnich)

W trakcie szkolenia płetwonurek powinien

Posiąść wiedzę teoretyczną z zakresu planowania nurkowań głębokich m.in. odnośnie fizjologii nurkowań głębokich oraz dekompresji  z uwzględnieniem zapasu gazu. Ponadto powinien posiąść umiejętności praktyczne dotyczące konfiguracji sprzętu, obsługi boi dekompresyjnej i podstawy technik pływania żabką za równo do przodu jak i do tyłu.

Uprawnienia

Płetwonurek PE ma prawno nurkować do głębokości 30 m w towarzystwie osoby o kwalifikacjach minimum KDP/CMAS** (P2) lub równorzędnych innej organizacji.

950zł /osoba

Cena zawiera:
  • > Sprzęt (bojki, szpulki, kołowrotki komputery) na czas trwania kursu
  • > Wszystkie dokumenty i materiały szkoleniowe
  • > Nocleg w schronisku
  • > Ładowanie butli
W trakcie szkolenia zapewniamy

– Wysoki poziom szkolenia
– Profesjonalny sprzęt nurkowy i asekuracyjny
– Wykwalifikowaną kadrę szkoleniową
– Doskonalenie technik pływania w płetwach z wykorzystaniem kamery (kiedy zobaczysz swoje błędy, będzie Ci łatwiej je poprawić)
– NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA Z MAZURSKICH GŁĘBIN

Uczestnik powinien posiadać

– zgodę opiekuna (w przypadku osób niepełnoletnich
– Sprzęt osobisty (możliwość wypożyczenia na miejscu)
– Śpiwór

Zapisy

W kalendarzu znajdziesz dostępne terminy szkoleń, klikając na szkolenie które Cie interesuje sprawdzisz jego szczegóły takie jak miejsce (zazwyczaj szkolimy nad jez. Mamry w naszej letniej bazie, ale nie zawsze), cenę (podana cena jest ceną regularną w przypadku szkoleń w letniej bazie, jeśli szkolenie odbywa się w innym miejscu może ona się różnić, jest ona zawsze podana w konkretnym terminie kursu – nigdy nie ma ukrytych kosztów 🙂 )wolne miejsca oraz będziesz mógł się zapisać opłacając zaliczkę lub pełną wartość kursu. Na adres mail otrzymasz potwierdzenie dokonania zakupu, a po zaksięgowaniu zostanie wysłany do Ciebie “bilet” upoważniający Cię do wzięcia udziału w danym szkoleniu i terminie.

Płetwonurek w zestawie butlowym PZB
Trym, kręcenie zaworami, długie węże, a to dopiero początek
Twoja ocena
0Cool0Bad0Lol0Sad